2020 Pershing 7X — te koop — Sardinia, Italy — photo 1 of 6
2020 Pershing 7X — te koop — Sardinia, Italy
2 800 000 €
21.11 mLengte
Bouwjaar
Sardinia, Italy

2020 Pershing 7X te koop

Over deze boot

PERSHING 7X [Nieuwe Invoer] JAAR - 2020 VERKOOP 2021 Locatie: SARDINIË Motoren: MAN V12 1800HPX2 Technische kenmerken: LOA 21.11 LH 20.27 Max. breedte 5.35 Diepgang 1.52 Leeggewicht 35000 kg Beladen gewicht 2000kg Brandstof 3600 lt Water 800 lt Materiaal koolstof Personen aan boord 16 Hutten 3 Crew hutten 1 Badkamers 3 Badkamers in crew kwartier 1 Mase 21Kw generator (1500h) Idrimar 150lh watermaker Airconditioning Externe koelkast Interne koelkast IJsbox Radar Ais GPS WiFi-antenne Vhf Dynamisch Positioneringssysteem Seakiper Williams 345 2-zits tender met 8 reddingsvlotten en regelmatige inspecties Voor- en achterluifels Raambekleding Master hut Master badkamer met bidet en douche VIP hut met douche en zonder bidet Gastenhut Gastenbadkamer met bidet en zonder douche (aanpasbaar) Interne dinette Parket aanwezig in de hele boot intern Externe dinette Interne inductiekeuken Externe inductiekeuken Garage Opmerking De boot wordt elk jaar binnenshuis overwinterd met beschermfolie. Coupons en verschillende onderhoudswerkzaamheden worden uitsluitend uitgevoerd door officiële technici (Alles is gedocumenteerd). Locatie: SARDINIË Motoren: MAN Lengte: 21 MT. Vermogen: 1800 HP X 2 Breedte: 5.35 Uren: 380 Diepgang: 1 MT BRANDSTOF: 3600 L Gewicht: 35000 KG. Water: 800 L Aandrijving; OPPERVLAK PROPELLERS Hutten 3 + 3 Badkamers + 1 ZEEMANSHUT SNELHEID: MAX. 50 KNOOP, PERFECTE BOOT IN ALLES, ALS NIEUW, ENIGE EIGENAAR BOUWJAAR 2020 VERKOOP 2021 Schipstatus PERFECT ALS NIEUW FINANCIERINGSMOGELIJKHEID OOK VOOR HET VOLLEDIGE BEDRAG (GEEN LEASING) PRIJS: €2.800.000 BTW BETAALD + COMMISSIES – FOTO'S EN VIDEO'S OP AANVRAAG PERS

Specificaties

Afmetingen

Lengte over alles21.11 m
Breedte5.35 m
Diepgang1.52 m

Motor

Motor2× MAN
Motoruren380 h
Brandstofdiesel

Accommodatie

Hutten3
Slaapplaatsen16
Toiletten3

Vergelijkbare boten te koop

Veelgestelde vragen

Wat kost een 2020 Pershing 7X?
Deze 2020 Pershing 7X staat voor 2 800 000 € op EasyMLS.
Hoe lang is de 2020 Pershing 7X?
21.11 m (69 voet) lengte over alles.
Hoeveel hutten heeft de 2020 Pershing 7X?
Hij heeft 3 hutten.
Waar ligt de 2020 Pershing 7X?
De boot ligt in Sardinia, Italy.

Aangeboden door

Een rechtenkwestie over een foto melden