2016 SCARAB WAKE 255 — te koop — Na, France — photo 1 of 9
2016 SCARAB WAKE 255 — te koop — Na, France
48 000 €
7.62 mLengte
Bouwjaar
Na, France

2016 SCARAB WAKE 255 te koop

Over deze boot

Fjord 38 Open – Iconisch design, Volvo-kracht, high-end comfort. Jaar 2 0 1 6 Prijs 4 8 0 0 0 € S c a r a w a k e 2 5 5

ROMP & CONSTRUCTIE Romp van glasvezel Kleur: grijs Gewicht: 2350 Kg Totale lengte (LOA): 7.62 m Breedte: 2.54 m Diepgang: ≈ 0.76 m Capaciteit 10 passagiers Afmetingen & capaciteiten MOTORISATIE Rotax, 255 PK 357 uur Diesel MOTORISATIE Brandstofcapaciteit: 246 L Zoetwatercapaciteit: 57 L

ACCOMMODATIES / Uitrusting Wake-toren / gesleepte sporten Chemisch toilet Bimini Top Beschermhoes Nieuwe binnenvloerbedekking (2025) Nieuw bedieningsscherm (2025)

Specificaties

Afmetingen

Lengte over alles7.62 m
Breedte2.54 m
Diepgang0.76 m

Motor

MotorRotax
Motoruren357 h
Brandstofdiesel

Accommodatie

Slaapplaatsen10

Vergelijkbare boten te koop

Veelgestelde vragen

Wat kost een 2016 SCARAB WAKE 255?
Deze 2016 SCARAB WAKE 255 staat voor 48 000 € op EasyMLS.
Hoe lang is de 2016 SCARAB WAKE 255?
7.62 m (25 voet) lengte over alles.
Waar ligt de 2016 SCARAB WAKE 255?
De boot ligt in Na, France.

Aangeboden door

Een rechtenkwestie over een foto melden